O nás

 

Revo hřiště s.r.o. - Váš specialista na dětské hřiště a tvořivé hračky

Firma REVO hřiště s.r.o. se zabývá výrobou a montáží  dětského mobiliáře pro dětská hřiště z tlakově impregnované mimostředné kulatiny a taky dovozem a prodejem zajímavých , vzdělávacích a tvořivých hraček.

1. Zařízení pro dětská hřiště

Naše firma byla založena v roce 1995. Od roku 1995 - 2009 pod obchodním názvem Ing. Pavel Repák – REVO a od začátku roku 2009 jsme změnili právní formu společnosti a název na REVO hřiště s.r.o., pod kterým pokračujeme v naší úspěšné historii.

Vyrábíme moderní přírodní zařízení pro dětská hřiště, která splňují ty nejnáročnější požadavky. Velký důraz klademe hlavně na bezpečí a dlouhou trvanlivost našich výrobků. Všechna zařízení mají certifikát bezpečnosti TUV dle ČSN EN 1176:2009 a ČSN EN 1177:2009

Své výrobky dodáváme převážně do mateřských škol, obcí a měst v České republice a v posledních několika letech také na Slovensko, kde jsme si již vybudovali slušné renomé. V našem výrobním portfoliu je celkem 80 druhů různých zařízení jako například : dřevěné dětské houpačky, přelézačky, cvičné stěny, rozhledny, hrady, hrazdy, domečky, kladiny, horolezecké stěny, lavičky, skluzavky, dětská pískoviště, houpadla na pružině atd.

Jako impregnační prostředek je používán německý, lety ověřený, Wolmanit CX 10. K výrobě zařízení používáme pouze smrkové mimostředné řezivo  bez možnosti vzniku prasklin, které prochází pečlivou kontrolou. Všechny ostatní součásti jsou zinkovány nebo opatřeny vypalovaným lakem Komaxit. V důsledku používaných materiálů, se naše zařízenívyznačují dlouhou životností.

2. Tvořivé a přírodní hračky

V posledních třech letech jsme rozšířili naše aktivity na vybudování velkoobchodu a e-shopu zaměřeného na tvořivé přírodní hračky. Specializujeme se na přírodní hračky od malosériových výrobců z celého světa. Všechny hračky, které nabízíme, také i sami dovážíme. Na většinu námi dovážených hraček máme i exkluzivitu pro ČR a SR. Naše hračky najdete i na námi provozovaných stránkách www.kouzelnypisek.cz a www.revo-hracky.cz

V roce 2014 jsme se přesunuli do našich nových prostor v Hutisku - Solanci.

Pokud potřebujete vyrobit a realizovat bezpečné dětské hřiště, obraťte se s důvěrou na naši firmu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Pavel Repák